Ephesia Holiday Beach Club

Otelimiz Ege’nin incisi Kuşadası ilçesinin en güzel ve uzun plajı olan Long Beach mevkiinde bulunup 47.000m2‘lik geniş ve dümdüz bir alana sahiptir.  Otelimiz 2007 yılından bu yana Esen Turizm çatısı altında konaklama faaliyetini sürdürmektedir. Doğa manzarası eşliğinde çocuklarınız ile birlikte kültürel etkinliklere katılıp tatilinizi eğlenerek veya dinlenerek geçirebilirsiniz.

Otelimizde açık ve kapalı alana sahip restoranlarımızda uluslararası çeşitli ödüllere sahip aşçılarımız tarafından hazırlanmış birbirinden leziz geleneksel Türk Mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarının tadına dilediğinizce varabilirsiniz. Restoranlarımızda sizler açık büfenin eşsiz yemeklerini tadarken içecek siparişleriniz servis personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Otelimiz, 4 adet A La Carte Restoran misafirlerimize 1 haftalık konaklamalarında ücretsiz olarak rezervasyon ile hizmet vermekte olup, tesisimizin sürekli ve özel misafirleri içinde daha kısa konaklamalarda da bu tür imkânlar sağlanmaktadır.

Otelimizde gün içerisinde eğlenceli vakit geçirirken aperatif yiyeceklerden faydalanabileceğiniz snack bar, pide evimiz ve gözleme çadırımız mevcuttur. Çeşitli noktalarda bulunan barlarımızdan misafirlerimiz gün boyunca alkollü ve alkolsüz içeceklerden, eşsiz kokteyllerden faydalanabilirler.

Çocuklarınız doya doya eğlenirken tatilinizi dolu dolu geçirmeniz için çocuklara özel etkinlik alanları oluşturduk; çocuk havuzları, çocuk kulübü, animasyonlar, lunapark, mini golf, mini futbol, kültürel etkinlikler.. Otelimiz siz misafirlerimizin rahatça faydalanabilmeleri için geniş alanlar içerisinde güneşlenme alanlarıyla eğlenceli dakikalar sunar.

Otelimizde bulunan spa, Türk hamamı, saunası, alanlarında eğitimli ve sertifikalı masaj ekibiyle siz misafirlerimizin otelimizde bulunan jimnastik salonundan çıktıktan sonra rahatlamanız ve tüm yorgunluğunuzu atmanız için tasarlanmıştır.

Profesyonel animasyon ekibimiz her yaş gurubuna hitaben gün boyu aktivite, aerobik,  çeşitli oyunlar ve eğlenceli gece şovlarıyla sizlerin eğlenceli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlarlar.

Otelimizde siz misafirlerimizin her türlü ihtiyaçları için alışveriş merkezi, kuaför, oyun salonu, doktor, fotoğraf hizmeti ve su sporları bulunmaktadır.

Ephesia Holiday Beach Club keyifli, sağlıklı ve özel bir tatil geçirmeniz için hizmet etmektedir.

Ephesia Resort Hotel

Otelimiz Ephesia Holiday Beach Club ile aynı mevkiide olup aralarında yaklaşık 500 metre mesafe bulunmaktadır.

Otelimiz Ege’nin eşsiz koyu Kuşadası bölgesinin sahil siteleri plajının uzun ve geniş bir bölümüne sahip olup ince kum, kademeli olarak derinleşen Mavi Bayraklı deniz ve plaja sahiptir.

Otelimizde açık ve kapalı alana sahip restoranımızda uluslararası çeşitli ödüllere sahip aşçılarımız tarafından hazırlanmış birbirinden leziz geleneksel Türk Mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarının açık büfe eşliğinde dilediğinizce tadına varabilirsiniz. Restoranlarımızda açık büfenin eşsiz yemeklerini tadarken içecek siparişleriniz servis personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Otelimizde 1 adet A La Carte restoran misafirlerimize 1 haftalık konaklamalarında ücretsiz olarak hizmet vermekte olup, tesisimizin sürekli ve özel misafirleri içinde daha kısa konaklamalarda da bu tür imkânlar sağlanmaktadır.

Otelimizde gün içerisinde eğlenceli vakit geçirirken aperatif yiyecek ve içeceklerden faydalanabileceğiniz snack bar, pide evimiz ve gözleme evimiz mevcuttur.

Çocuk kulübü, çocuk havuzu, animasyonlar, kültürel etkinlikler ile çocuklarınız da tatili doya doya yaşayacaktır.

Otelimizde bulunan spa, Türk hamamı, sauna, alanlarında eğitimli ve sertifikalı masaj ekibiyle siz misafirlerimizin otelimizde bulunan spor salonundan çıktıktan sonra rahatlamanız ve tüm yorgunluğunuzu atmanız için tasarlanmıştır.

Profesyonel animasyon ekibimiz her yaş gurubuna hitaben aktivite, aerobik,  çeşitli oyunlar ve eğlenceli gece şovlarıyla eğlenceli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlarlar.

Otelimizde siz misafirlerimizin her türlü ihtiyaçları için alışveriş merkezi, kuaför, doktor, fotoğraf hizmeti ve su sporları bulunmaktadır.

Ephesia Resort Hotel keyifli, sağlıklı ve özel bir tatil geçirmeniz için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.