ephesia-dugun_banket-800x550

Masal Gibi Bir Düğün

Ephesia Otellerinde masal gibi bir düğün için havuz başı düğünü veya kır düğünü seçenekleri hem de kumsal nikahı imkanı ile yepyeni bir konseptte ve bir arada… Güneş, Sisam Adası’nın üstünden batarken bambaşka bir hayat başlasın sizin için… Kumsaldaki aşkınıza nefes kesen bir gün batımı ve tüm denizler eşlik etsin.

Unutulmaz Özel Günler

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için, zengin menü seçenekleri, kaliteli servisi ve güneşin Ege Denizinde battığı doyumsuz güzelliği ile sizleri Ephesia Otellerine davet ediyoruz. Toplam kapasitesi 400 – 800 kişi olan farklı mekanlarımızla, sizin için tüm ayrıntılar düşünüldü. Muhteşem manzarasını, mavi ve yeşille buluşturan mekanlarımız; düğün, nikah, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve baby shower gibi özel davetleriniz ve geniş katılımlı organizasyonlarınız için ideal bir seçim.

marrried
ephesia_beach-157-scaled-800x600

Ziyafete Dönüşen Yemekler

Ephesia Otelleri nefes kesen manzarası, mükemmel hizmet kalitesi, farklı beklentilere göre hazırladığı zengin menüleri ile hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için sizleri bekliyor. En yakınlarınızla samimi ve sıcak bir ortamda, tüm sevdiklerinizle bir arada.. Usta şeflerimizin sizlere tadına doyulmaz lezzetler sunacağından emin olabilirsiniz.